Remnant: From the Ashes również niedługo opuści Xbox Game Pass

Remnant: From the Ashes

Jakiś czas temu informowaliśmy, że wkrótce Xbox Game Pass opuści GTA: San Andreas — The Definitive Edition. Niedługo później Microsoft oznaczył do usunięcia z subskrypcji kolejne 5 gier, co zasmuciło wielu graczy. Niestety złe wieści wydają się nie mieć końca, bo teraz dowiedzieliśmy się, że niedługo z XGP zniknie jeszcze jedna gra, a mianowicie Remnant: From the Ashes. Szkoda, oj, szkoda.

Remnant: From the Ashes oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes to gra TPP z elementami RPG, stworzona z myślą o zabawie w kooperacji. Jej akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym uniwersum, a fabuła koncentruje się wokół tajemniczych potworów zwanych The Root. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim stawiać czoła nieprzyjaciołom, jednocześnie próbując pozbyć się ich raz na zawsze.

Przeczytaj też: Monitor do Xbox Series X|S — topowe modele

Gra Remnant: From the Ashes w wersji na PC, Xbox One, konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) i chmurę już niedługo opuści bibliotekę Xbox Game Pass. Niestety dokładna data usunięcia produkcji z abonamentu nie jest znana, ale zapewne poznamy ją jeszcze dzisiaj, kiedy Microsoft ujawni pierwszą porcję gier w XGP na maj. Pod koniec warto wspomnieć, że dopóki gra wciąż pozostaje w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić ją na własność w Xbox Store o 20% taniej. Cóż, dobre i to…

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z