FIFA 20 i trzy inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

FIFA 20

Mamy ostatni dzień miesiąca, a to oznacza usuwane gry z Xbox Game Pass. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj subskrypcję opuszczają aż 4 tytuły z FIFĄ 20 na czele. Szkoda, ale cóż — taka kolej rzeczy.

Usuwane gry z Xbox Game Pass (30 czerwca 2022)

Zwiastun Last Stop

Czy nam się to podoba, czy też nie — zawartość biblioteki Xbox Game Pass cały czas się zmienia. Darujmy sobie jednak lanie wody i skupmy się na konkretach. Bez przedłużania, dzisiaj z abonamentu znikają następujące produkcje:

  1. FIFA 20 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Last Stop (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Jurassic World Evolution (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Moto GP 20 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Przeczytaj też: Jaką klawiaturę gamingową kupić?

Wymienione wyżej gry opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w usłudze Microsoftu, subskrybenci mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Za którymi z tych produkcji będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z