FIFA 20 wkrótce zniknie z Xbox Game Pass, a to sugeruje rychły debiut FIFY 22 w abonamencie

FIFA 20 i FIFA 22

Seria FIFA cieszy się ogromną popularnością w Polsce jak i na świecie. Zła wiadomość jest taka, że już wkrótce z Xbox Game Pass zniknie FIFA 20. Z dobrych wieści może to oznaczać, że debiut FIFY 22 w abonamencie Microsoftu jest naprawdę blisko.

REKLAMA

FIFA 20 oznaczona do usunięcia z Xbox Game Pass, FIFA 22 może niedługo zająć jej miejsce

Zwiastun FIFA 20 z elementami rozgrywki

FIFA 20 w wersji na wszystkie platformy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) opuści bibliotekę Xbox Game Pass oraz EA Play wraz z dniem 1 lipca 2022 roku. Mimo że nie jest to zbyt fajna wiadomość, to z drugiej strony możemy się spodziewać, że w miejscu tej produkcji niedługo pojawi się FIFA 22.

Przeszłość pokazuje, że kiedy poszczególna odsłona serii od EA wypada z Xbox Game Pass, a na rynku jest już nowsza odsłona, to lada moment zastępuje ona usuniętą produkcję. FIFA 21 znajduje się już w subskrypcji Amerykanów, więc rychły debiut FIFY 22 w XGP wydaje się niezwykle prawdopodobny. Tym bardziej że od premiery gry minęło już ponad 8 miesięcy, więc na ten moment jej sprzedaż raczej nie bije rekordów.

Przeczytaj też: GoldenEye 007 na Xboxy może niedługo stać się rzeczywistością

Wcześniej w Xbox Store pojawiła się nawet plakietka informująca o uwzględnieniu FIFY 22 w Xbox Game Pass, ale okazało się, że wówczas Microsoft nieco się pospieszył. Oby tym razem gra zagościła w abonamencie już na dobre.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!