Final Fantasy VIII HD i 5 innych gier opuszcza dziś Xbox Game Pass

Final Fantasy VIII HD

Ostatnie dni były dla subskrybentów Xbox Game Pass niezwykle okazałe, bo do biblioteki usługi Microsoftu trafiło wiele wyczekiwanych tytułów (m.in. Forza Horizon 5 i Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition). Niestety nic nie może trwać wiecznie, czego doskonałym przykładem jest fakt, że dziś z XGP wylatuje aż 6 gier z Final Fantasy VIII HD na czele. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Final Fantasy VIII HD, Planet Coaster i więcej gier znika z Xbox Game Pass

Zwiastun Planet Coaster

Nie da się ukryć, że wszyscy jesteśmy tu dla konkretów, więc darujmy sobie lanie wody. Bez przedłużania, dzisiaj Xbox Game Pass opuszczają poniższe gry:

  1. Final Fantasy VIII HD (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Planet Coaster (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Star Renegades (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Streets of Rogue (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. The Gardens Between (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. River City Girls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione produkcje znikną z tytułowej usługi do końca dnia. Dopóki gry wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store o 20% taniej. Należy się jednak spieszyć, bo zegar tyka.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z