NieR: Automata, Torchlight III i 2 inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

NieR: Automata

Kilka dni temu do Xbox Game Pass zawitały 4 nowe gry z Marvel’s Guardians of the Galaxy na czele. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wiadomości, bo usługę Microsoftu opuszczają 4 niezwykle lubiane produkcje. Mowa tu m.in. o NieR: Automata i Torchlight III.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

NieR: Automata, Torchlight III i więcej gier żegna się z Xbox Game Pass

Zwiastun Torchlight III

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony, co oznacza, że czasami trafiają do niej nowości, a niekiedy opuszczają ją wybrane tytuły. Wszyscy jesteśmy tu jednak dla konkretów, więc skupmy się właśnie na nich. Bez owijania w bawełnę, dzisiaj abonament Amerykanów opuszczają następujące gry:

  1. NieR: Automata (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Phogs! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Torchlight III (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. The Surge 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Wstępna instalacja gier na Xboxie

Wymienione wyżej produkcje znikną z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w usłudze, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Trzeba uczciwie przyznać, że w obliczu obecnej sytuacji dobre i to.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z