Train Sim World 2 i cztery inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Train Sim World 2

Wraz z udostępnieniem oferty Xbox Game Pass na pierwszą połowę sierpnia 2022 Microsoft poinformował, jakie produkcje wkrótce znikną z subskrypcji. Tak się niestety składa, że wymienione wówczas tytuły opuszczają abonament właśnie dzisiaj. Żegnamy m.in. Train Sim World 2, ale bez obaw — już niedługo w miejsce tej odsłony wpadnie Train Sim World 3.

REKLAMA

Gry, które znikają dziś z Xbox Game Pass (15 sierpnia 2022)

Zwiastun Curse of the Dead Gods

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass regularnie się zmienia — raz trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Ustaliliśmy już, że dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc nie przedłużajmy — z abonamentu wylatują następujące gry:

  1. Train Sim World 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Curse of the Dead Gods (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Library of Ruina (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Boyfriend Dungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Starmancer — Game Preview (PC)

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Wymienione wyżej produkcje znikną z abonamentu do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w usłudze Microsoftu, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Dobre i to!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!