Pierwsze informacje o Call of Duty Project Aurora. To Warzone na smartfony

Call of Duty Project Aurora

O tym, że Warzone na smartfony powstaje, wiemy już od dawna. Dotychczas żadne oficjalne szczegóły na temat nadchodzącej produkcji nie były znane, ale teraz Activision uchyliło rąbka tajemnicy. Prace nad Call of Duty Project Aurora trwają w najlepsze, ale zespół nie jest jeszcze gotowy, aby pokazać swojego mobilniaka.

Call of Duty Warzone Mobile powstaje jako „Project Aurora”

Call of Duty Project Aurora, czyli mobilny Warzone, powstaje. Na blogu Call of Duty deweloperzy zdradzili co nieco o nadchodzącej produkcji, która obecnie znajduje się w fazie zamkniętej alfy. Testerzy przeprowadzają już pierwsze testy rozgrywki, ale do premiery jeszcze daleko. Na ten moment nie można się zapisać, aby wziąć udział w alfie — dostęp do niej mają tylko wyselekcjonowani przez Activision gracze.

Przeczytaj też: Gra mobilna w uniwersum Władcy Pierścieni zapowiedziana

Nie wiadomo, kiedy Warzone mobile trafi na rynek, bo gra jest jeszcze w zbyt wczesnym etapie rozwoju — wczoraj poznaliśmy za to datę premiery Apex Legends Mobile, czyli konkurenta dla nadchodzącej produkcji Activision. Sama treść obecna aktualnie w Call of Duty Project Aurora do premiery może ulec zmianie, więc testerzy nie powinni się przyzwyczajać do map czy konkretnych mechanik. Rzecz jasna postępy poczynione w zamkniętej alfie nie przeniosą się do pełnej wersji gry, gdy ta już się ukaże. Myślicie, że Warzone na smartfony może się udać? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.