Watch Dogs Legion zmierza na Steam! Wiemy, kiedy produkcja Ubisoftu zadebiutuje na platformie Valve

watch dogs legion

Ubisoft prowadzi aktualnie niemałą ofensywę na Steamie. Francuski wydawca regularnie wydaje swoje produkcje na popularnej platformie Valve. Na dobry początek zadebiutował Assassin’s Creed Valhalla, a już niedługo w jego ślady pójdzie Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion na Steamie

Zwiastun Watch Dogs Legion

Ubisoft po cichu zakłada kolejne strony na Steamie dla swoich popularnych produkcji. Valhalla, choć pozbawiona osiągnięć, jest już grywalna na popularnej platformie, a niedawno potwierdzono również nadchodzącą premierę Immortals Fenyx Rising.

Swojej steamowej strony doczekał się właśnie Watch Dogs Legion. Według informacji w aplikacji Valve gra ma trafić do sprzedaży 23 stycznia 2023 roku. Cena jest jeszcze nieznana, ale na stronie widnieje już wzmianka o trzech edycjach – Standard, Gold i Ultimate.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać

Premiery gier Ubisoftu na Steamie mogą przynieść wiele dobrego zarówno wydawcy, jak i graczom. Valve zabiera oczywiście swój procent z każdej sprzedanej kopii, ale zapewnia w zamian dużo rozgłosu wszystkim grom. Słynne, steamowe przeceny mogą sprzedaż tysiące gier Ubi.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!