Wiedźmin 3 otrzyma oficjalny edytor modów! Gracze będą mogli stworzyć własne przygody

Wiedźmin Ciri i Geralt

Wiedźmin 3 Dziki Gon to gra, która już od wielu lat cieszy graczy na całym świecie. Choć CD Projekt RED pracuje już nad kontynuacją, to na debiut kolejnej odsłony jeszcze trochę poczekamy. Jednak dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć więcej przygód w trzecim Wiedźminie, twórcy już niebawem udostępnią narzędzie umożliwiające rozbudowę uniwersum przez fanów. „Redzi” zapowiedzieli właśnie oficjalny edytorów modów do gry!

Wiedźmin 3 doczeka się oficjalnego edytora modów w 2024 roku

Na oficjalnym profilu gry Wiedźmin na platformie X pojawił się dość zaskakujący wpis. Okazuje się, że CD Projekt RED pracuje nad oficjalnym edytorem modów do produkcji Wiedźmin 3 Dziki Gon. W planach jest udostępnienie narzędzia za darmo w 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, edytor modów ma umożliwić graczom znaczne rozbudowanie tytułu. Dzięki narzędziu, twórcy modyfikacji będą mogli stworzyć zupełnie nowe, własne przygody – zarówno zaczynając od zera, jak i edytując istniejące zadania. Edytor modów będzie dostępny wyłącznie na PC.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Cóż, pozostaje nam zatem czekać na moment, w którym edytor modów trafi w ręce graczy. Pomysły fanów mogą być niezwykle ciekawe, więc w trzecim Wiedźminie może pojawić się sporo nowych, intrygujących zadań!

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.