Wiedźmin 3 trafi na konsole nowej generacji już niedługo!

Wiedźmin 3

Chociaż nie jest to najbardziej precyzyjna informacja w historii, to lepsza taka, aniżeli żadna. Pochodzi ona z odpowiedzi na Twitterowy wpis jednego z użytkowników. Okazuje się, że deweloperzy już niedługo zdradzą nam więcej szczegółów — być może dotyczących tegorocznej premiery.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Soon 😉

— The Witcher (@witchergame) October 26, 2022

Soon 😉

— The Witcher (@witchergame) October 26, 2022

Korzystając z okazji, jaką była zapowiedź remake’u pierwszego Wiedźmina, pewien użytkownik postanowił zapytać się o jakiekolwiek wieści na temat zapowiedzianego portu trzeciej odsłony na konsole najnowszej generacji. Co ciekawe, otrzymał on odpowiedź od oficjalnego wiedźmińskiego konta na Twitterze. Lakoniczny komentarz sugeruje, że już „wkrótce” gracze będą mogli przeżyć przygody z Geraltem na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Zobacz też: Czy pad od PS5 pasuje do PS4

O pracach nad next-genową wersją Wiedźmina 3 wiemy już od jakiegoś czasu. Niewiadomą (oficjalnie) pozostawała kwestia premiery. Wiele wskazuje na to, że trzecia odsłona przygód Geralta trafi na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S jeszcze w tym roku. Idealny prezent na święta?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.