Next-genowy Wiedźmin 3 z kolejnymi poprawkami na PC. CD Projekt RED pracuje nad stabilnością produkcji

Wiedźmin 3 dziki gon next gen

Na początku tygodnia deweloperzy z CD Projekt RED udostępnili patch, którego celem była poprawa stabilności next-genowej wersji gry Wiedźmin 3 na PC. Dzisiaj natomiast polskie studio opublikowało kolejne poprawki, które – podobnie jak wspomniana wyżej aktualizacja – również mają pozytywnie wpłynąć na działanie odświeżonych przygód Geralta z Rivii na komputerach osobistych.

CD Projekt RED udostępniło nowy hotfix dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC

Udostępniony dziś hotfix ponownie skupia się bowiem na „poprawie ogólnej stabilności” gry na PC. Ponadto deweloperzy z CD Projekt RED zadbali o poprawki dla trybu fotograficznego. Studio zajęło się również błędem związanym z toksycznością. Dodatkowo twórcy podkreślają także, że pobranie najnowszych plików powinno poprawić działanie produkcji na urządzeniu Steam Deck.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hotfix wprowadza również szereg mniejszych poprawek. Należy jednak podkreślić, że deweloperzy będą dalej pracować nad pozbyciem się innych błędów, o których informują gracze. W zeszłym tygodniu CD Projekt RED wskazało bowiem kilka najpoważniejszych problemów, którymi zespół zamierza zająć się w pierwszej kolejności.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Next-genowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Studio CD Projekt RED postanowiło wykorzystać fakt, że wielu graczy ponownie przeżywa przygody Białego Wilka i zorganizowało konkurs fotograficzny dla wszystkich miłośników produkcji.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.