Next-genowy Wiedźmin 3 imponuje wydajnością także na Xbox Series S. Gra działa w 60 FPS-ach!

Wiedźmin 3

Gracze przywykli już do stwierdzenia, że Xbox Series S jest „hamulcowym” obecnej generacji. Często twierdzą tak nawet twórcy gier, tłumacząc w ten sposób problemy z wydajnością lub opóźnienia w datach premiery ich produkcji. Jak się jednak okazuje, budżetowa odsłona najnowszej konsoli Microsoftu nie stanowiła problemu dla CD Projekt RED i next-genowego Wiedźmina 3, gdyż ten działa na niej w 60 klatkach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z aktualizacją na nowe konsole. 60 FPS nawet na Xbox Series S

Test next-genowego Wiedźmina 3 na Xbox Series S

Xbox Series S bywa często krytykowany za wstrzymywanie postępu w rozwoju technologicznym gier, ale nie musi to być regułą. Wiemy to już teraz dzięki twórcy znanemu na YouTube jako The Xbox Tester, który zgodnie z nazwą swojego kanału przetestował dla nas next-genowe wydanie Wiedźmina 3 na tańszej konsoli Microsoftu. Co ciekawe, w opcjach gry widnieje tryb wydajności skupiony na jakości rozgrywki. Jego działanie zostało sprawdzone w wyżej pokazanym filmie – gra działała płynnie i bez zarzutów w 60 klatkach na sekundę.

Zobacz też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Wszystko wskazuje więc na to, że opinie dotyczące nowego wydania Wiedźmina 3 nie były przesadzone, a CD Projekt RED odwalił kawał dobrej roboty w kwestii optymalizacji gry. Czapki z głów!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!