Wiedźmin 3 z usprawnieniami do Photo Mode. CD Projekt RED pokazuje szczegóły ważnej funkcji

Wiedźmin 3

CD Projekt RED nie kryje się z tym, jak wiele zmieniło się dzięki next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3. Wśród usprawnień wprowadzonych w ostatniej łatce znajdują się nowe funkcje trybu fotograficznego, którymi w specjalnym zwiastunie pochwaliło się studio.

Photo Mode Wiedźmina 3

Zwiastun Photo Mode w next-genowym Wiedźminie 3

Next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 ma jak na razie dwa oblicza. Z jednej strony imponują recenzje nowego patcha i fakt, jak wiele zmian wprowadził CD Projekt RED na konsolach. Z drugiej jednak strony na PC aktualizacja doprowadziła do ogromnych problemów, z którymi wciąż próbują uporać się deweloperzy.

Opublikowany ostatnio przez studio zwiastun pokazuje jeden z trybów znacząco usprawnionych przez nową aktualizację. Photo Mode ma teraz znacznie więcej funkcji pozwalających na zmianę głębi ostrości czy wzbogacenie zdjęcia o dodatkowe efekty.

Przeczytaj też: Gry przygodowe

Photo Mode powinien zostać ciepło przyjęty przez większość społeczności. Na social mediach widać już mnóstwo widowiskowych zdjęć stworzonych dzięki ostatnim nowościom. W kolejnych dniach i tygodniach tego typu materiałów będzie prawdopodobnie jeszcze więcej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z