Wiedźmin Sirius ma być grą z otwartym światem! Ogłoszenie o pracę uchyla rąbka tajemnicy

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin Sirius to produkcja, za którą odpowiedzialne jest Molasses Flood. W maju tego roku studio pożegnała duża grupa deweloperów, których dotknęły konsekwencje decyzji związanych z redukcją etatów. Wygląda jednak na to, że teraz twórcy poszukują nowego talentu, który zasili zespół. Ponadto ogłoszenie o pracę zdradza nieco szczegółów na temat gry.

Twórcy Wiedźmin Sirius stawiają na otwarty świat

wiedźmin 3
Wiedźmin 3

W październiku 2022 roku CD Projekt RED potwierdziło, że w planach są trzy gry oparte o uniwersum Wiedźmina. Choć nie poznaliśmy wiele szczegółów, to jedna z nich, Wiedźmin Sirius, miała przede wszystkim oferować tryb multiplayer z proceduralnie generowanymi fragmentami, ale także kampanię dla jednego gracza. Plany twórców mogły się jednak nieco zmienić.

Jak się okazuje, Molasses Flood poszukuje aktualnie nowego pracownika na stanowisko starszego lub głównego projektanta poziomów. Ogłoszenie znajdujące się w serwisie LinkedIn mówi o pracy przy słowiańskim otwartym świecie w uniwersum Wiedźmina. To może sugerować, że produkcja w pewien sposób podąży śladami gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

The Molasses Flood poszukuje starszego lub głównego projektanta poziomów, który pomoże nam stworzyć bogate w rozgrywkę i historię przestrzenie fabularne dla naszego następnego tytułu. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie przestrzeni osadzonych w słowiańskim otwartym świecie Wiedźmina, które wspierają opowiadanie historii tego świata, jednocześnie wykorzystując bogatą paletę systemów rozgrywki.

Molasses Flood, ogłoszenie o pracę

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Niewiele jeszcze wiadomo na temat Wiedźmin Sirius, jednak ogłoszenie o pracę wskazuje, że będzie to tytuł z otwartym światem. Szczegóły na ten moment są owiane tajemnicą. Graczom pozostaje więc czekać na kolejne doniesienia dotyczące projektu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.