Wild Hearts z darmową wersją próbną na PS5 i Xbox Series X|S! Wydawcy zachęcają do gry i oferują promocje

Wild Hearts

Od premiery Wild Hearts miną niebawem dwa miesiące, a w tym czasie produkcja będąca owocem współpracy Koei Tecmo oraz Electronic Arts doczekała się kilku istotnych aktualizacji. Ostatnia z nich udostępniona jeszcze w marcu dodała do gry nie tylko nowego przeciwnika, ale także unikatowe rodzaje broni oraz pancerze. Teraz zaś wydawcy wystartowali z ciekawą inicjatywą, która ma przekonać do tej pozycji wszystkich niezdecydowanych.

Wild Hearts z darmową wersją próbną oraz ciekawymi promocjami na PS5 i Xbox Series X|S

Try your hand at the hunt. 💥 Experience WILD HEARTS with a free trial up to the gates of Minato – available NOW for Xbox Series X|S and PlayStation 5. #PlayWildHearts pic.twitter.com/UJjbwgsSjO

— WILD HEARTS (@playWildHearts) April 6, 2023

Try your hand at the hunt. 💥 Experience WILD HEARTS with a free trial up to the gates of Minato – available NOW for Xbox Series X|S and PlayStation 5. #PlayWildHearts pic.twitter.com/UJjbwgsSjO

— WILD HEARTS (@playWildHearts) April 6, 2023

Zgodnie z udostępnionym komunikatem od teraz do 20 kwietnia 2023 roku Wild Hearts można przetestować dzięki udostępnionej na PS5 i Xbox Series X|S wersji próbnej. W jej ramach wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do 10-godzinnej zabawy, która kończy się wraz z dotarciem do bram miasta Minato.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup Wild Hearts mogą to zrobić korzystając z 20% rabatu na edycję podstawową oraz wydanie Karakuri. Dla posiadaczy konsol Xbox Series X|S oferta ta potrwa do 20 kwietnia 2023 roku.

Wild Hearts
Wild Hearts

Nieco inaczej prezentuje się promocja na PS5, gdzie od dziś do 12 kwietnia 2023 roku przeceniona o 20% została edycja Karakuri; wydanie podstawowe będzie można zakupić ze wspomnianym upustem w dniach 12-26 kwietnia 2023 roku.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

Jak widać, wydawcom bardzo zależy na jak najlepszej promocji swojego najnowszego dzieła, a ciężko o znalezienie lepszego sposób niż darmowa wersja próbna połączona z konkretnymi rabatami. Osobom, które zastanawiają się nad zakupem Wild Hearts polecamy także przeczytać naszą recenzję tej produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.