Wild Hearts na 7-minutowej rozgrywce. Electronic Arts i Koei Tecmo promują nową markę

Wild Hearts

W zeszłym tygodniu opublikowano pierwszy zwiastun Wild Hearts, czyli nowej „gry o polowaniu”, która powstaje przy współpracy Electronic Arts z firmą Koei Tecmo i studiem Omega Force. Dziś natomiast – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – przyszedł czas na obszerną prezentację rozgrywki, dzięki której zainteresowani mogą dokładnie przyjrzeć się najważniejszym elementom wspomnianej produkcji.

REKLAMA

Electronic Arts i Koei Tecmo prezentują obszerny gameplay z Wild Hearts

Wild Hearts – gameplay

Wild Hearts przeniesie graczy do świata fantasy inspirowanego feudalną Japonią o nazwie Azuma, gdzie niegdyś ludzie żyli w zgodzie z gigantycznymi bestiami zwanymi Kemono. Wspomniane kreatury zmieniły jednak swoje nastawienie i zaczęły pustoszyć krainę. W trakcie rozgrywki użytkownicy wcielą się w jednego ze śmiałków, który poluje na olbrzymie bestie i stara się przywrócić spokój i równowagę w Azumie.

Od malowniczych łąk po soczyście zielone bambusowe lasy – poznaj swoje tereny łowieckie w pięknej, lecz niespokojnej Azumie. Zobacz, jak karakuri pomogą ci w walce z potężnymi bestiami, z którymi będziesz się mierzyć zarówno w pojedynkę, jak i w trybie wieloosobowym, i odkryj niesamowitą broń, którą będziesz dzierżyć.

– głosi opis powyższe materiału wideo.

Zobacz też: Jaki wzmacniacz WiFi kupić

Wild Hearts zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera 17 lutego 2023 roku. Warto także wspomnieć, że zeszłym tygodniu jeden z przedstawicieli firmy Keoi Tecmo wyjaśnił, dlaczego nadchodząca produkcja studia Omega Force nie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!