Wild Hearts na pierwszym zwiastunie! Zapowiadają się ekscytujące polowania

Wild Hearts

Jakiś czas temu pisaliśmy o współpracy Electronic Arts z Koei Tecmo, w ramach której studio Omega Force przygotuje „grę o polowaniu”. Wczoraj zaś dowiedzieliśmy się, że produkcja ta nosić będzie tytuł Wild Hearts. Dzisiaj światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun tej gry. Zapowiadają się naprawdę interesujące łowy!

Pierwszy zwiastun Wild Hearts prezentuje najważniejsze aspekty nadchodzącej produkcji od Omega Force

Wild Hearts — zwiastun

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Wild Hearts będzie grą osadzoną w „świecie fantasy inspirowanym feudalną Japonią”. W ramach rozgrywki gracze przemierzać będą ogromny, otwarty świat, zamieszkały przez monstra nazwane Kemono (jap. bestia lub inne określenie na Bakemono, czyli nadprzyrodzone stworzenia z japońskiej kultury ludowej). Ważnym aspektem tej produkcji ma być tryb kooperacji, w którym gracze będą mogli łączyć się w maksymalnie trzyosobowe grupy.

Bazując na zaprezentowanym zwiastunie, można wywnioskować, że Wild Hearts oferować będzie bardzo wiele schematów rozgrywki. Poza klasycznym machaniem mieczem (bądź parasolem) i strzelaniem z broni dystansowych gracze będą mogli stawiać różnorakie platformy czy machiny pomagające eliminować ogromne bestie.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Po opublikowaniu materiału niemal od razu w sieci pojawiły się głosy, że Wild Hearts jest niczym innym jak kolejną wariacją popularnej serii Monster Hunter; jest w tym trochę prawdy, w końcu założenia obu tytułów są bardzo podobne. Więcej informacji na temat produkcji pojawi się już 5 października, wtedy zaprezentowany zostanie pierwszy oficjalny fragment gameplayu. Premiera gry zaplanowana jest na 17 lutego 2023 roku i dostępna będzie na PC (poprzez Steam, Epic Games Store i EA App), PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.