EA pokłada w Wild Hearts wielkie nadzieje. Gra ma oferować wszystko „czego mogą życzyć sobie fani gatunku”

Wild Hearts (1)

Wild Hearts zostało zapowiedziane pod koniec września jako next-genowa produkcja o polowaniu na potwory, która ma być owocem współpracy pomiędzy Electronic Arts a Koei Tecmo. Od tego czasu w sieci pojawiło się sporo informacji na temat podstawowych założeń rozgrywki oraz kilka ciekawie wyglądających fragmentów gameplayu. Ostatnio CEO EA — Andrew Wilson — zdradził, że firma pokłada w tym tytule spore nadzieje.

Według słów CEO Electronic Arts Wild Hearts powstało z „luźnego pomysłu”

Wild Hearts
Wild Hearts

Podczas konferencji prasowej podsumowującej drugi kwartał roku finansowego 2023 Wilson powiedział, że EA upatruje w Wild Hearts sporą szansę na odniesienie sukcesu. Podobno projekt ten wyrósł z „luźnego pomysłu”, który początkowo nie zapowiadał się jako coś wielkiego, jednak praca deweloperów miała okazać się na tyle dobrze wykonana, że zafascynowała wydawców. Według mężczyzny produkcja ta zaoferuje wszystko, czego mogą życzyć sobie fani gatunku opierającego się na polowaniach na potwory.

Przeczytaj też: Gimbal do telefonu

Brzmi to naprawdę bardzo interesująco, jednak na ostateczny rezultat trzeba będzie zaczekać do premiery. Ta ma mieć miejsce 17 lutego 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Zamierzacie dać szansę Wild Hearts? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z