W Witchfire nie zabraknie dużej dawki akcji! Polska gra na nowym zwiastunie i wczesnym dostępie od dziś

Witchfire

Witchfire to dla wielu graczy jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji. Tytuł został zapowiedziany już 6 lat temu i miał zadebiutować w 2022 roku. Jednak z uwagi na wprowadzenie ważnych zmian, twórcy podjęli decyzję o przesunięciu terminu premiery. Dzisiaj gra debiutuje we wczesnym dostępie, a do tego pojawił się też nowy zwiastun. Witchfire zapowiada się na całkiem udaną produkcję!

Nowy zwiastun Witchfire z prezentacją rozgrywki

Zwiastun Witchfire

Nowy zwiastun Witchfire to obszerny pokaz rozgrywki, w którym możemy spojrzeć zarówno na walkę i lokacje, jak i dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły. W materiale pojawiły się też informacje dotyczące rozwoju postaci i zaprezentowano magiczne zdolności głównego bohatera.

Zrozumiesz również, jak działa magia. Bez tej wiedzy wiele miejsc pozostaje niedostępnych, a magiczne przedmioty będą niczym więcej niż kawałkiem papieru z dziwnymi bazgrołami lub zwykłym odłamkiem żelaza.

Opis magicznych mocy ze zwiastuna Witchfire

Witchfire prezentuje się na nowym zwiastunie naprawdę solidnie. Przypomnijmy, że mroczny FPS z elementami RPG powstaje na Unreal Engine 4, a do tego twórcy zdecydowali się na implementację technologii DLSS 3. Z pewnością warto sprawdzić, co może zaoferować ten tytuł.

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 7000 zł

Witchfire jest aktualnie dostępny w ramach wczesnego dostępu wyłącznie na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Otwarte testy gry mają potrwać co najmniej rok. Po tym okresie Witchire zostanie udostępnione także na innych platformach PC oraz konsolach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.