Władca Pierścieni dostanie 5 nowych gier. Embracer Group ma niedługo zapowiedzieć swoje plany

Władca Pierścieni

Embracer Group planuje najwyraźniej wycisnąć jak najwięcej z przejęcia Władcy Pierścieni. Firma potwierdziła właśnie krążące ostatnio o ich planach plotki. Niedługo powinniśmy zobaczyć prezentacje kolejnych gier powstających w tym uniwersum.

Władca Pieścieni z 5 nowymi grami

Do tej pory dowiedzieliśmy się o dwóch grach, które mają wyjść spod skrzydeł Embracer Group – The Lord of the Rings: Gollum oraz mobilna produkcja Heroes of Middle-earth. Do 31 marca 2024 roku ma jednak łącznie ukazać się aż pięć gier w świecie Władcy Pierścieni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety na razie nie wiemy, co dokładnie planuje Embracer Group. Potwierdzono jednak, że wszystkie te tytuły tworzą zewnętrzne studia i będą one debiutować zarówno na PC i konsolach, jak i urządzeniach mobilnych.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ekonomiczne

Tolkien przez lata rozwijał uniwersum Władcy Pierścieni i stworzył świat pełny możliwości. Pojedyncze książki albo nawet rozdziały mogą stać się inspiracją deweloperów do nowego projektu. Fani Tolkiena mają przed sobą bardzo ciekawe czasy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.