Wo Long Fallen Dynasty z ogromną aktualizacją! Łatka wprowadza nową zawartość i naprawia mnóstwo błędów

Wo Long Fallen Dynasty

Jakiś czas temu gracze mogli poznać ambitne plany twórców Wo Long Fallen Dynasty na przyszłość. Jak zapowiadało Team Ninja, gra otrzyma bezpłatne aktualizacje, a także płatne DLC. Pierwszy zapowiedziany patch został już oddany w ręce graczy.

Duża aktualizacja 1.130 do Wo Long Fallen Dynasty wprowadza mapę z trybem Boss Rush i nowe pole treningowe

Zwiastun Wo Long Fallen Dynasty

Deweloperzy z Team Ninja przygotowali dla graczy bezpłatną aktualizację 1.130 do Wo Long Fallen Dynasty, która jest już dostępna do pobrania. Jedną z największych nowości jest mapa z trybem typu Boss Rush. Łatka wprowadza także nową zawartość w postaci pola bitwy Crouching Dragons’ Fierce Rumble, w której gracz zmierzy się z wieloma bossami występującymi w Wo Long Fallen Dynasty.

Ponadto deweloperzy wprowadzili szereg zmian w balansie rozgrywki oraz naprawili mniejsze i większe błędy, w tym te związane z wydajnością na komputerach z procesorami Intel 12. lub 13. generacji. Wyeliminowano również błąd powodujący awarię w niektórych lokalizacjach przy włączonym AMD FSR 2 i HDR w rozdzielczości 4K. Cała lista poprawek jest bardzo długa.

W ramach przypomnienia Wo Long Fallen Dynasty to fabularny RPG akcji. Fabuła toczy się w alternatywnej wersji starożytnych Chin, a sama gra opiera się na gatunku soulslike. Za produkcję odpowiedzialny jest Team Ninja, czyli autorzy takich gier jak Ninja Gaiden czy serii NiOh.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Wo Long Fallen Dynasty

Na koniec przypominamy, że Wo Long Fallen Dynasty jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcję znajdziemy także w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.