Wo Long: Fallen Dynasty z masą nowej zawartości! Gracze mogą liczyć na płatne i darmowe atrakcje

Wo Long: Fallen Dynasty

Już w zeszłym miesiącu zapowiedziano kolaborację pomiędzy Wo Long: Fallen Dynasty i Lies of P. Okazuje się jednak, że twórcy pierwszego z wymienionych tytułów szykują znacznie więcej atrakcji. Deweloperzy ze studia Team Ninja przedstawili bowiem plany rozwoju swojej produkcji na najbliższe miesiące i trzeba przyznać, że gracze nie będą mogli narzekać na nudę.

Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty przedstawiają ambitne plany rozwoju swojej produkcji

Już w przyszłym miesiącu Wo Long: Fallen Dynasty otrzyma darmową aktualizację, dzięki której gra zostanie wzbogacona o nową misję i doczeka się zmian w balansie oraz ulepszeń różnych mechanik i nie tylko. To jednak dopiero początek atrakcji, które Team Ninja szykuje dla fanów swojej najnowszej produkcji.

We wrześniu na rynku zadebiutuje bowiem drugie płatne DLC. Dodatek zostanie zatytułowany „Conqueror of Jiangdong” i – podobnie jak pierwsze rozszerzenie – wprowadzi m.in. nową historię, przeciwników, typ broni, poziom trudności i nie tylko. W tym samym miesiącu – już w ramach darmowego patcha – pojawi się również wspomniana kolaboracja z Lies of P, nowe zaklęcie oraz kolejne poprawki i usprawnienia.

W październiku gracze także będą mogli liczyć na bezpłatną aktualizację, która skupi się na zmianach w balansie i kolejnych ulepszeniach. W listopadzie Wo Long: Fallen Dynasty doczeka się natomiast jeszcze jednego darmowego patcha, który oprócz następnych poprawek wprowadzi także kolaborację z serią NiOh.

W grudniu fani Wo Long: Fallen Dynasty będą mieli natomiast okazję zapoznać się z trzecim płatnym dodatkiem. DLC zatytułowane „Upheaval in Jingxiang” również pozwoli graczom przeżyć nową przygodę. Rozszerzenie wprowadzi też m.in. nowy typ broni, przeciwników oraz poziom trudności. W ostatnim miesiącu 2023 roku nie zabraknie też darmowej aktualizacji, która wzbogaci grę o nowe zaklęcie i zaoferuje kolejne zmiany w balansie.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Wo Long Fallen Dynasty

Na koniec warto przypomnieć, że Wo Long: Fallen Dynasty dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Team Ninja w swojej dniu premiery trafiła również do biblioteki Xbox Game Pass. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.