Poznaliśmy przybliżoną długość kampanii Wo Long: Fallen Dynasty. Twórca gry zabiera głos

Wo Long Fallen Dynasty

Pod koniec zeszłego tygodnia twórcy Wo Long: Fallen Dynasty podzielili się bardzo ciekawym materiałem prezentującym fragmenty rozgrywki ich najnowszej produkcji. Ostatnio jeden z producentów — Masaaki Yamagiwa — zdradził ile, w założeniu, zajmie całe przejście gry. Wszyscy oczekujący na ten tytuł mogą szykować się na dłuższe posiedzenie.

REKLAMA

Według Masaaki Yamagiwy przejście Wo Long: Fallen Dynasty ma zająć około 40 godzin

Wo long Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty, fragment walki

W wywiadzie udzielonym dla hiszpańskiego serwisu Vandal Masaaki Yamagiwa zdradził, że przejście Wo Long: Fallen Dynasty zajmie około 40 godzin. Według dewelopera, w grze nie zabraknie także innych, opcjonalnych, wyzwań, które przedłużą rozgrywkę. Twórca zdradził też, że tytuł ten będzie bardziej „korytarzowy”, na wzór poprzednich gier Team Ninja, czyli NiOh i NiOh 2. Oznacza to, że zamiast jednej dużej mapy do dyspozycji graczy oddane zostaną mniejsze etapy, które będzie można przechodzić na różne sposoby. Yamagiwa zapewnia także, że bardziej korytarzowy charakter produkcji nie wyklucza obecności tajemnic i znajdziek.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Team Ninja zapowiedziało jakiś czas temu, że dłuższy fragment rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty dostępny będzie dla szerszej publiczności podczas Tokyo Game Show 2022. Na koniec warto przypomnieć, że gra zadebiutuje na początku 2023 roku i od samego początku dostępna będzie w ramach usługi Xbox Game Pass. A czy Wy czekacie na duchowego następcę serii NiOh? Komentarze są wasze!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!