Pierwszy zwiastun rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty wygląda świetnie. Fani NiOh mogą zacierać ręce!

Wo Long Fallen Dynasty

Niewiele ponad dwa miesiące temu, podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, Team Ninja przedstawiło zapowiedź swojej najnowszej produkcji — Wo Long: Fallen Dynasty. Pierwszy zaprezentowany zwiastun spotkał się z naprawdę ciepłą reakcją, a późniejsze informacje twórców tylko rozbudziły oczekiwania graczy. Teraz do sieci trafił krótki materiał prezentujący fragmenty rozgrywki.

REKLAMA

Zwiastun rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty zapowiada dynamiczne pojedynki z użyciem magii

Wo Long: Fallen Dynasty, zapowiedź rozgrywki

Na krótkim materiale wideo udostępnionym przez twórców widać, że rozgrywka w Wo Long: Fallen Dynasty będzie opierać się przede wszystkim na dynamicznej walce, znacznie szybszej niż w przypadku serii NiOh. Zgodnie z zapowiedziami twórców, w grze nie zabraknie magii, która zdaje się znacząco urozmaicać zabawę. Na uwagę zasługuje także warstwa wizualna produkcji, która — jeśli tylko nie ulegnie downgrade’owi — powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Wo Long: Fallen Dynasty ma zadebiutować na początku 2023 roku i trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Od początku produkcja będzie dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Warto nadmienić, że jeszcze przed premierą gra otrzyma wersję demo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!