Wo Long: Fallen Dynasty otrzyma masę ekscytujących nowości. Poznaliśmy datę premiery drugiego DLC!

Wo Long: Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong

Po przedstawieniu przez Team Ninja planu rozwoju Wo Long: Fallen Dynasty, wiedzieliśmy, że drugie DLC to tylko kwestia czasu. Data wrześniowej premiery nie została wówczas dokładnie określona. Teraz możemy już potwierdzić oficjalnie – „Conqueror of Jiangdong” zadebiutuje już niedługo!

Data premiery Wo Long: Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong ujawniona. Drugie DLC zadebiutuje niebawem

Kilka miesięcy po premierze pierwszego DLC do Wo Long: Fallen Dynasty, czeka na nas kolejne, duże rozszerzenie. Zgodnie z zapowiedzią studia Team Ninja, dodatek „Conqueror of Jiangdong” zadebiutuje 27 września 2023 roku.

Na swojej oficjalnej stronie deweloperzy poinformowali, że na graczy czekają nowa historia, wrogowie oraz bronie, a także kolejna Boska Bestia do walki i dodatkowy poziom trudności. Do tego zmieni się też endgame. Pojawić ma się jeszcze więcej nowości – zapewne kolejne szczegóły wypłyną już wkrótce.

Zobacz także: Gry podobne do God of War

Kup Wo Long: Fallen Dynasty

Dalszy plan na rozwój Wo Long: Fallen Dynasty jest bardzo ambitny – jeszcze w tym roku na graczy czeka październikowa darmowa aktualizacja oraz trzeci płatny dodatek. Upheaval in Jingxiang ma pojawić się w grudniu, a wraz z nim kolejne nowości. Nie zapominajmy też o zapowiedzianej kolaboracji między Lies of P i Wo Long: Fallen Dynasty – na konkrety jednak nadal czekamy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.