Lies of P x Wo Long: Fallen Dynasty. Nadchodzi tajemnicza kolaboracja gier soulslike z Game Passa

Lies of P x Wo Long: Fallen Dynasty

Wersja demonstracyjna Lies of P bije rekordy popularności. W zeszłym tygodniu zainteresowani mieli natomiast okazję obejrzeć obszerny materiał wideo prezentujący najważniejsze elementy „Bloodborne z Game Passa”. Tymczasem okazuje się, że deweloperzy ze studia Round8 wspólnie z Team Ninja – twórcami Wo Long: Fallen Dynasty – szykują niespodziankę dla fanów gier z gatunku soulslike.

Twórcy Lies of P i Wo Long: Fallen Dynasty szykują niespodziankę dla fanów gier soulslike

Deweloperzy z Round8 Studio oraz Team Ninja zapowiedzieli bowiem kolaborację pomiędzy Lies of P i Wo Long: Fallen Dynasty. Na szczegóły dotyczące wspomnianej współpracy trzeba jeszcze poczekać, choć można zakładać, że w obu produkcjach pojawi się zawartość inspirowana drugim tytułem. Fani gatunku soulslike korzystający z usługi Xbox Game Pass mogą już zacierać ręce.

Warto dodać, że Wo Long: Fallen Dynasty jeszcze w tym miesiącu doczeka się pierwszego płatnego DLC. Zgodnie z zapowiedziami dodatek zatytułowany „Battle of Zhongyuan” wzbogaci grę Team Ninja m.in. o nowy poziom trudności. Dzięki rozszerzeniu gracze będą mogli również zapoznać się z nową historią, a także zmierzyć się z nieznanymi do tej pory przeciwnikami.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Lies Of P

Na koniec przypomnijmy, że Lies of P zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 19 września 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami produkcja Round8 Studio w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.