Nowe szczegóły o Wo Long: Fallen Dynasty. Gra trafi na PC, Xboxy oraz konsole PlayStation

Wo Long: Fallen Dynasty

Wczoraj oficjalnie zapowiedziano Wo Long: Fallen Dynasty. Jest to gra będąca owocem współpracy twórców Bloodborne i NiOh, na temat której poznaliśmy dziś nieco więcej szczegółów. Koei Tecmo zdradziło trochę informacji o fabule, mechanice rozgrywki oraz głównym bohaterze.

Wo Long: Fallen Dynasty — fabuła, główny bohater i mechanika rozgrywki

Zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty

Za Wo Long: Fallen Dynasty w głównej mierze odpowiadają dwie osoby: Masaaki Yamagiwa — producent Bloodborne i Fumihiko Yasuda — producent NiOh. Gra opowie „dramatyczną, pełną akcji historię bezimiennego wojownika, walczącego o przetrwanie w mrocznym fantasy z czasów późniejszej dynastii Han, gdzie demony nękają Trzy Królestwa”. Na swojej drodze napotkamy wielu groźnych przeciwników, a w walce będziemy posługiwać się chińskimi sztukami walki, starając się pobudzić „wewnętrzną moc”.

Przeczytaj też: Gry przygodowe na PS5 i PS4

Mimo że wczoraj tego nie potwierdzono, Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje nie tylko na PC i konsolach Microsoftu (Xbox One, Xbox Series X|S), ale także na sprzętach Sony — PS4 oraz PS5. W dniu premiery, którą zaplanowano na początek 2023 roku, gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.