Wo Long: Fallen Dynasty na 10-minutowej rozgrywce! Gameplay prezentuje jedną z lokacji i nie tylko

Wo Long: Fallen Dynasty

W połowie grudnia Team Ninja zaprezentowało widowiskowy zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty. Wówczas gracze otrzymali również możliwość składania zamówień przedpremierowych na wspomnianą produkcję. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się kolejny obszerny gameplay. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą sprawdzić, jak nowe action-RPG – które zmierza do biblioteki Xbox Game Pass – prezentuje się w akcji na dwa miesiące przed premierą.

Nowy gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty pozwala przyjrzeć się walce z oponentami i eksploracji

Wo Long: Fallen Dynasty – gameplay

Powyższe wideo zostało opublikowany przez redakcję IGN. Gameplay pozwala przede wszystkim przyjrzeć się lokacji o nazwie „Mount Tianzhu”. Zaprezentowany region – zgodnie z informacjami przekazanymi w nagraniu – ma być jedną z początkowych lokacji Wo Long: Fallen Dynasty. To jednak nie koniec atrakcji.

Gameplay skupia się bowiem także na eksploracji. Ponadto w udostępnionym materiale nie brakuje również starć ze zróżnicowanymi oponentami. Potyczki są dość dynamiczne na co wpływ ma m.in. brak paska wytrzymałości znanego z innych gier z gatunku soulslike.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

Wo Long: Fallen Dynasty ma zadebiutować na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S już 3 marca. Jak wspomnieliśmy wyżej, nadchodząca produkcja studia Team Ninja w dniu swojej premiery wzbogaci również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z