[Akt.] Wolfenstein: Alt History Collection za darmo w Epic Games Store — to już prawie pewne?

Wolfenstein: Alt History Collection

Epic Games Store rozdaje darmowe gry na PC od dłuższego czasu, ale do 16 czerwca firma skupia się wyłącznie na udostępnianiu tytułów AAA. Ostatnio Tim Sweeney i spółka sprezentowali graczom bezpłatne BioShock: The Collection, a wygląda na to, że wiemy już, jaką darmową produkcję będziemy mogli odebrać jutro. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że udało nam się rozwiązać zagadkę, a Epic Games Store udostępni za darmo Wolfenstein: Alt History Collection.

Wolfenstein: Alt History Collection za darmo w Epic Games Store — zagadka rozwiązana?

Wolfenstein Alt History Collection za darmo Epic Games Store zagadka
Wolfenstein: Alt History Collection prawdopodobnie zostanie rozdane w Epic Games Store

Jutro o 17:00 czasu polskiego na Epic Games Store zostanie udostępniona nowa, tajemnicza gra AAA za darmo. Dzisiaj firma Tima Sweeneya wrzuciła na Twittera krótki film, zawierający wskazówki co do jutrzejszej „darmówki”. Po połączeniu kropek udało nam się ustalić, że otrzymamy za darmo Wolfenstein: Alt History Collection. W skład pakietu wchodzą następujące gry:

  1. Wolfenstein: The New Order
  2. Wolfenstein II: The New Colossus
  3. Wolfenstein: The Old Blood
  4. Wolfenstein: Youngblood

Przeczytaj też: Dobre gry na słaby PC

Mimo że udostępnienie wymienionego pakietu za darmo w Epic Games Store nie jest jeszcze w 100% pewne, to mimo wszystko raczej obejdzie się bez niespodzianki i ze spokojem możemy oczekiwać strzelanek od Machine Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja – 02.06.2022, 17:06

Niestety przeciek nie potwierdził się – Epic Games Store udostępniło „tylko” Wolfenstein: The New Order za darmo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.