Xbox Developer_Direct 2024 będzie nieco dłuższy od zeszłorocznej edycji. Znamy czas trwania dzisiejszego pokazu

Xbox Developer Direct

Już dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego odbędzie się wyczekiwana przez graczy prezentacja Xbox Developer_Direct 2024. Podczas imprezy zobaczymy pokazy nadchodzących gier ze stajni Microsoftu. Jak się również okazuje, wydarzenie będzie nieco dłuższe niż zeszłoroczna edycja.

Czas trwania Xbox Developer_Direct 2024 znany dzięki informacjom z platformy YouTube

Film z zapisem wydarzenia został już przesłany na platformę YouTube wraz z ustawioną godziną premiery. Z wrzuconych plików wynika, że tegoroczna odsłona Xbox Developer_Direct będzie trwała 48 minut. Jest to o 4 minuty dłużej od zeszłorocznego wydania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Póki co Microsoft potwierdził cztery prezentacje nowych gier. Są to kolejno Senua’s Saga: Hellblade 2, nowy Indiana Jones, Avowed oraz Ara: History Untold. Mówi się również o tajemniczej piątej pozycji niespodziance, która ma zawitać na show.

Warto również wspomnieć, że gigant z Redmond studzi oczekiwania fanów względem wydarzenia. Jak wynika z doniesień, w tym roku nie będzie premiery-niespodzianki tak jak miało to miejsce w przypadku Hi-Fi Rush w 2023 roku.

Zamierzacie oglądać to wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach. W jednym z naszych ostatnich newsów przybliżyliśmy, gdzie i o której będzie można obejrzeć Xbox Developer_Direct, więc jeżeli do szczęścia brakowało Wam tej informacji – nie ma za co.

Źródło: Gaming Bolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.