Jak oglądać Xbox Developer Direct? W czwartek czekają nas aż 3 wydarzenia „Zielonych”

Xbox Developer Direct

Już pojutrze rozpocznie się długo wyczekiwany Xbox Developer Direct 2024. Z tej okazji oficjalny blog firmy przypomniał, w jaki sposób można obejrzeć to wydarzenie. Co warte wspomnienia, nie będzie to jedyna impreza odbywająca się tego samego dnia.

Gdzie oglądać Xbox Developer Direct?

Xbox logo
Xbox

Wiele wskazuje na to, że nadchodzący Xbox Developer Direct będzie bardzo gorącym wydarzeniem. Oczekujemy na m.in. prezentację Hellblade 2, które podobno ma zadebiutować w maju 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym Xbox zapowiedział także, że podczas imprezy zobaczymy gameplay z nowej gry Indiana Jones. „Zieloni” domyślają się więc, że sporo osób będzie chciało uczestniczyć w niej na żywo. Z tego powodu firma opublikowała niedawno komunikat, w którym przypomniała o sposobach na obejrzenie wydarzenia na żywo.

Niestety póki co nie mamy informacji, że Xbox Developer Direct będzie transmitowany w języku polskim. Jak na razie rodzimym graczom zostają więc oficjalne kanały w języku angielskim:

Co warte wspomnienia, 18 stycznia czekają na nas aż trzy wydarzenia. Pierwszym z nich jest stream dotyczący Diablo 4, który rozpocznie się już o godzinie 18:00 polskiego czasu.

Właściwy Xbox Developer Direct zaplanowano z kolei na 21:00. Natomiast godzinę później – o 22:00 – gracze będą mogli poznać najnowsze aktualizacje dotyczące The Elder Scrolls Online na rok 2024.

Jutrzejszy dzień będzie więc szczególny dla fanów Xboxa. Na pewno ujrzymy wtedy bowiem szereg interesujących zapowiedzi i planów na najbliższe miesiące.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.