Nowe kolory Xbox Elite Series 2 Core! Microsoft przedstawia kolejne wersje kontrolera

Xbox Elite Series 2 Core - czerwona oraz niebieska wersja kolorystyczna

Xbox Elite Series 2 Core to tańsza opcja linii kontrolerów klasy premium, którą zaprezentowano w zeszłym roku. Dotychczas oferowała graczom tylko jeden wariant kolorystyczny, co jednak ulegnie zmianie już niedługo. Microsoft przedstawił bowiem dwa nowe kolory padów tej klasy: Vibrant Red oraz Blue.

Kontrolery Xbox Elite Series 2 Core w barwach Vibrant Red oraz Blue zaprezentowane

Rodzina kontrolerów Xbox Elite Series 2 Core
Rodzina kontrolerów Xbox Elite Series 2 Core: biały, niebieski oraz czerwony

Microsoft co jakiś czas wprowadza do sprzedaży nowe warianty kontrolerów. Wcześniej zaprezentowany został podstawowy pad w wersji Velocity Green, a teraz przyszła pora na rozbudowanie linii Xbox Elite Series 2 Core.

„Uboższa” opcja kontrolerów premium wkrótce wzbogaci się bowiem o czerwoną oraz niebieską alternatywę. Co warte podkreślenia, jest to pierwsze takie powiększenie oferty. Wcześniej gracze mogli zakupić Xbox Elite Series 2 Core wyłącznie w białej odsłonie.

Rozszerzyliśmy podstawową wersję linii Xbox Elite Series 2, aby dać graczom więcej możliwości grania niczym profesjonaliści.

Oficjalny blog Xbox Wire

Jak przystało na produkt premium, nowe warianty kolorystyczne Xbox Elite Series 2 Core także są sporo droższe od standardowych kontrolerów. Zainteresowani mogą je zakupić m.in. poprzez oficjalny sklep Microsoftu, gdzie w przedsprzedaży zostały wycenione na 649 zł.

Zobacz też: Monitor do 1000 zł – najlepsze modele

Oficjalna premiera wersji Vibrant Red i Blue kontrolerów Xbox Elite Series 2 Core nastąpi już 11 kwietnia 2023 roku. Opcja biała pada jest natomiast cały czas dostępna w sprzedaży i kosztuje stosunkowo mniej, bo w Xbox Store można ją zakupić za już 599,99 zł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.