Xbox FanFest powróci na Gamescomie 2023! Bilety na wydarzenie można wygrać w konkursie

Xbox logo

Xbox FanFest to wydarzenie, na które fani „Zielonych” zawsze czekają. Jego kolejna odsłona odbędzie się tym razem w Kolonii jeszcze przed otwarciem stoiska firmy podczas targów Gamescom. Wejściówki można wygrać w konkursie, który już wystartował.

XboxFanFest na targach Gamescom 2023

Xbox FanFest
Xbox FanFest

Ostatnio Xbox FanFest zawitał do Warszawy oraz kilku innych miast na świecie. Kolejna odsłona wydarzenia odbędzie się w Kolonii podczas targów Gamescom 2023, gdzie Microsoft przygotuje dla swoich fanów After-Hours Booth.

Event rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa trzy godziny w przedziale czasowym 20:00-23:00. Bilety można wygrać w konkursie, który już wystartował na stronie Xboxa. Okres zgłoszeń zakończy się 8 sierpnia o 23:59, a wygrani zostaną powiadomieni o wynikach 10 sierpnia.

Warto jednak wspomnieć, że konkurs dotyczy wyłącznie wejściówek na FanFest. Zwycięzcy będą więc musieli sami opłacić podróż do Kolonii oraz bilety na targi, jeżeli będą chcieli wziąć w nich udział.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Xbox Series X

Jednocześnie Microsoft poinformował również o powrocie FanFest Trivia. Sprawdzający wiedzę graczy teleturniej będzie także transmitowany na kanale Xboxa na Twitchu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.