Microsoft ma dla Polaków niespodzianki! Xbox FanFest zawita do Warszawy, a Showcase obejrzymy po polsku

Xbox Showcase

Po nieudanej premierze Redfall na Xboxach oraz PC, użytkownicy konsol od Microsoftu z nadzieją patrzą na nadchodzący Showcase od „Zielonych” oraz pokaz Starfielda. Wiemy już, że wydarzenia odbędą się 11 czerwca 2023 roku i potrwają łącznie około 2 godzin. Tymczasem poznaliśmy jeszcze więcej szczegółów o Xbox Showcase oraz Starfield Direct, a także otrzymaliśmy ogłoszenie, że Xbox FanFest odbędzie się w Polsce.

Xbox Showcase oraz Starfield Direct z polską lokalizacją, a Xbox FanFest odbędzie się w Warszawie

Jak mogliśmy ostatnio przeczytać, Polacy stanowią 1,4% użytkowników Xboxów z całego świata, górując nad Japonią czy Indiami i pokazując, że jesteśmy całkiem ważnym rynkiem dla Microsoftu i ich gier. Włodarze Xboxa postanowili to docenić i już 11 czerwca 2023 roku odbędzie się FanFest, który zostanie zorganizowany w Polsce, a konkretniej — Warszawie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. obejrzeć Xbox Showcase oraz Starfield Direct wraz z innymi fanami.

Co jeszcze czeka na graczy podczas Xbox FanFest? Jak możemy przeczytać na stronie:

„Xbox FanFest to połączenie ekskluzywnych wydarzeń na miejscu i eventów wirtualnych, treści, loterii, targów i nie tylko. Rejestrując się na Xbox FanFest, odblokowujesz ekskluzywne wydarzenia, promocje i wyselekcjonowane środowiska wirtualne organizowane specjalnie dla Ciebie w ramach Xbox FanFest”.

Nie jest to jedyna dobra wiadomość dla graczy z Polski. Dodatkowo Aaron Greenberg — jeden z wiceprezesów zajmujący się marketingiem — ogłosił, że Xbox Showcase oraz Starfield Direct, po raz kolejny, otrzyma polską lokalizację w postaci napisów. Wydarzenia rozpoczną się 11 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli nie weźmiemy udziału w stacjonarnym wydarzeniu w Warszawie, to Xbox Showcase oraz Starfield Direct będziemy mogli obejrzeć w zaciszu domowym podczas transmisji na żywo na Twitchu, YouTube oraz Facebooku.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Na Xbox FanFest w Warszawie można zapisać się poprzez oficjalną stronę. Do rejestracji wystarczy minimum 18 lat oraz konto Xbox. Wstęp jest darmowy, choć jak zaznacza organizator — niektóre aktywności będą wymagały zakupu dodatkowego biletu.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.