Microsoft ma dla Polaków niespodzianki! Xbox FanFest zawita do Warszawy, a Showcase obejrzymy po polsku

Xbox Showcase

Po nieudanej premierze Redfall na Xboxach oraz PC, użytkownicy konsol od Microsoftu z nadzieją patrzą na nadchodzący Showcase od „Zielonych” oraz pokaz Starfielda. Wiemy już, że wydarzenia odbędą się 11 czerwca 2023 roku i potrwają łącznie około 2 godzin. Tymczasem poznaliśmy jeszcze więcej szczegółów o Xbox Showcase oraz Starfield Direct, a także otrzymaliśmy ogłoszenie, że Xbox FanFest odbędzie się w Polsce.

Xbox Showcase oraz Starfield Direct z polską lokalizacją, a Xbox FanFest odbędzie się w Warszawie

Zapraszamy Was na FanFest, który w tym roku odbędzie się w WARSZAWIE!
Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu udało nam się sprowadzić go do naszego kraju. Zapraszamy do udziału i mamy nadzieję, że 11 czerwca widzimy się na miejscu!
Zarejestrujcie się teraz: https://t.co/fpiDL564hl pic.twitter.com/UukpBBcs7s

— Xbox Polska (@XboxPL) May 3, 2023

Zapraszamy Was na FanFest, który w tym roku odbędzie się w WARSZAWIE!
Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu udało nam się sprowadzić go do naszego kraju. Zapraszamy do udziału i mamy nadzieję, że 11 czerwca widzimy się na miejscu!
Zarejestrujcie się teraz: https://t.co/fpiDL564hl pic.twitter.com/UukpBBcs7s

— Xbox Polska (@XboxPL) May 3, 2023

Jak mogliśmy ostatnio przeczytać, Polacy stanowią 1,4% użytkowników Xboxów z całego świata, górując nad Japonią czy Indiami i pokazując, że jesteśmy całkiem ważnym rynkiem dla Microsoftu i ich gier. Włodarze Xboxa postanowili to docenić i już 11 czerwca 2023 roku odbędzie się FanFest, który zostanie zorganizowany w Polsce, a konkretniej — Warszawie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. obejrzeć Xbox Showcase oraz Starfield Direct wraz z innymi fanami.

Co jeszcze czeka na graczy podczas Xbox FanFest? Jak możemy przeczytać na stronie:

„Xbox FanFest to połączenie ekskluzywnych wydarzeń na miejscu i eventów wirtualnych, treści, loterii, targów i nie tylko. Rejestrując się na Xbox FanFest, odblokowujesz ekskluzywne wydarzenia, promocje i wyselekcjonowane środowiska wirtualne organizowane specjalnie dla Ciebie w ramach Xbox FanFest”.

Nie jest to jedyna dobra wiadomość dla graczy z Polski. Dodatkowo Aaron Greenberg — jeden z wiceprezesów zajmujący się marketingiem — ogłosił, że Xbox Showcase oraz Starfield Direct, po raz kolejny, otrzyma polską lokalizację w postaci napisów. Wydarzenia rozpoczną się 11 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00.

Jeżeli nie weźmiemy udziału w stacjonarnym wydarzeniu w Warszawie, to Xbox Showcase oraz Starfield Direct będziemy mogli obejrzeć w zaciszu domowym podczas transmisji na żywo na Twitchu, YouTube oraz Facebooku.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Na Xbox FanFest w Warszawie można zapisać się poprzez oficjalną stronę. Do rejestracji wystarczy minimum 18 lat oraz konto Xbox. Wstęp jest darmowy, choć jak zaznacza organizator — niektóre aktywności będą wymagały zakupu dodatkowego biletu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.