Far Cry 6, Lost Judgment i Before We Leave za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Far Cry 6

Mamy dzisiaj czwartek, a w czwartek zawsze pojawiają się nowe gry w ofercie Xbox Free Play Days. Tym razem posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić przez weekend bezpłatnie aż trzy tytuły: Far Cry 6, Lost Judgment oraz Before We Leave. Co prawda Before We Leave znajduje się w bibliotece Xbox Game Pass, ale to drobny szczegół.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Darmowe gry w ramach Xbox Free Play Days (24 – 27 marca 2022)

Zwiastun Lost Judgment

Akcja Far Cry 6 rozgrywa się na tropikalnej wyspie, a naszym zadaniem jest obalenie rządów bezwzględnego dyktatora. Z kolei Lost Judgment to opowieść o prywatnym detektywie, starającym się wyjaśnić sprawę tajemniczego morderstwa. Jeśli zaś chodzi o Before We Leave, to mamy do czynienia z pełnoprawną strategią, której motywem przewodnim jest rozwijanie swojej cywilizacji.

Przeczytaj też: Kto będzie głównym bohaterem w Wiedźminie 4

Jak już ustaliliśmy, wszystkie omówione wyżej gry są obecnie dostępne w ofercie Xbox Free Play Days. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą ogrywać je bezpłatnie do 27 marca, czyli najbliższej niedzieli.

  1. Pobierz Far Cry 6 z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Lost Judgment z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  3. Pobierz Before We Leave z Xbox Store
    • Dostępność: PC, Xbox One, Xbox Series X|S

Trzeba przyznać, że na ten tydzień Microsoft przygotował naprawdę smakowite kąski. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z