I Am Fish, SkateBIRD i Superliminal już dostępne w Xbox Game Pass

SkateBIRD

Wczoraj do oferty Xbox Game Pass dodano wyczekiwane Flynn: Son of Crimson, ale przy okazji usunięto też sześć tytułów. Z kolei dziś w abonamencie Amerykanów zadebiutowały trzy nowe gry: I Am Fish, SkateBIRD i Superliminal. Nic, tylko się cieszyć!

I Am Fish, SkateBIRD i Superliminal trafiają do Xbox Game Pass

Zwiastun Superliminal

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się rozrasta, czego doskonale dowodzi fakt, że dziś wzbogaciły ją trzy wymienione w tytule gry (I Am Fish, SkateBIRD i Superliminal). W ramach usługi Microsoftu można je uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

I Am Fish to urocza gra zręcznościowa, w której kierujemy czterema maleńkimi rybkami starającymi się dopłynąć do oceanu. Z kolei SkateBIRD pozwala objąć kontrolę nad ptasim skaterem, by ustanawiać nowe rekordy i wykonywać zadania dla innych pierzastych miłośników jazdy na desce. Jeśli chodzi o Superliminal, to motywem przewodnim tej gry jest rozwiązywanie skomplikowanych zagadek logicznych wykorzystujących perspektywę, głębię i złudzenia optyczne.

Dyskusja na temat wpisu