Wysoko oceniana polska gra zmierza do Xbox Game Pass! Plotki się potwierdziły

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu pisaliśmy o przecieku sugerującym, że niedługo do Xbox Game Pass trafi hit rodzimego studia. Dzisiaj możemy już śmiało powiedzieć, że rzeczywiście tak się stanie, ponieważ oficjalny profil Game Passa potwierdził wcześniejsze doniesienia. Lada dzień w subskrypcji Microsoftu zadebiutuje Car Mechanic Simulator 2021.

Car Mechanic Simulator 2021 zmierza do Xbox Game Pass

Car Mechanic Simulator 2021 to symulator mechanika. Wcielamy się w postać właściciela garażu i zajmujemy się niczym innym jak naprawą najróżniejszych samochodów. Za grę odpowiada polskie studio Red Dot Games.

Przeczytaj też: Jaki tablet do gier kupić?

Kup Xbox Series S

Car Mechanic Simulator 2021 zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już za kilka dni, a mianowicie 1 czerwca 2023 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.