Coffee Talk niespodziewanie ląduje w Xbox Game Pass

Coffee Talk

Dziś mamy pierwszy wtorek drugiej połowy miesiąca, więc spodziewamy się, że lada moment Microsoft zapowie nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass. Tymczasem musimy się zadowolić Coffee Talk — jest to niewielka gra indie, która właśnie wylądowała w abonamencie Amerykanów.

REKLAMA

Coffee Talk w Xbox Game Pass

Zwiastun Coffee Talk

Coffee Talk to gra z gatunku visual novel. Wcielamy się tu w pracownika kawiarni, który serwuje kawę najróżniejszym gościom, poznając ich historie. Podczas zabawy będziemy też podejmować decyzje, od których będą zależały losy poszczególnych postaci.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Coffee Talk jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać