Wysoko oceniana gra sportowa wylatuje dzisiaj z Xbox Game Pass! Ostatnie godziny, by zagrać

Xbox Game Pass

Trzy dni temu Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2024, jednak dla wielu graczy okazała się ona rozczarowaniem. Przedwczoraj z kolei w subskrypcji pojawiły się dwie nowe gry, ale dzisiaj niestety nie mamy dobrych wiadomości. Z usługi Amerykanów wylatuje wysoko oceniana gra sportowa.

Cricket 22 opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass

Zwiastun Cricket 22

Cricket 22 to bardzo ciepło przyjęta produkcja sportowa, której motywem przewodnim jest nic innego jak gra w krykieta. Tytuł studia Big Ant zawiera oczywiście licencjonowane zespoły oraz zawodników. Fabuły rzecz jasna tutaj nie uświadczymy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, ale gra znika dzisiaj z Xbox Game Pass. Tytuł, który na Steamie zebrał ponad 1500 „bardzo pozytywnych” opinii graczy, opuści usługę Microsoftu do końca dnia.

Dopóki jednak Cricket 22 wciąż pozostaje dostępny w subskrypcji, abonenci XGP mogą kupić go na własność w Xbox Store z rabatem wynoszącym 20%. Dobre i to, choć w naszym kraju raczej niewiele osób zatęskni za tym tytułem – krytkiet w Polsce to przeogromna nisza.

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.