[Akt.] Konsolowe wydanie Crusader Kings 3 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Crusader Kings III

W połowie marca Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na drugą część miesiąca, a na liście wymienionych wówczas tytułów znalazło się m.in. konsolowe wydanie Crusader Kings 3. Tak się dobrze składa, że hit Paradoxu ląduje w subskrypcji już dzisiaj. Nie da się ukryć, że tego dnia wyczekiwało wielu fanów gier strategicznych.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Crusader Kings 3 na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun Crusader Kings 3

Crusader Kings 3 to najnowsza odsłona popularnej serii gier strategicznych. W tej części przenosimy się do epoki średniowiecza i stajemy na czele arystokratycznego rodu. Naszym zadaniem będzie poprowadzenie swojej dynastii przez kolejne wieki, nieustannie starając się zwiększać jej strefę wpływów. Podczas zabawy stoczymy liczne bitwy i podejmiemy wiele ważnych decyzji politycznych.


Przeczytaj też: Co to jest FPS Boost

Crusader Kings 3 w wersji na konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass dzisiaj o 18:00. Wydanie na PC jest dostępne w subskrypcji od dawna — jedynie posiadacze Xboxów One muszą obejść się smakiem.

Aktualizacja – 29.03.2022, 23:02

Crusader Kings III niespodziewanie trafiło dziś do Xbox Game Pass także w wydaniu w chmurze.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.