Malowana przygodówka debiutuje w Xbox Game Pass! To „sentymentalna podróż do wspomnień z dzieciństwa”

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to subskrypcja Microsoftu, wobec której firma ma bardzo ambitne plany. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutuje bardzo unikalna produkcja. Mowa o Dordogne, czyli malowanej przygodówce, która zabierze nas na „sentymentalną podróż do wspomnień z dzieciństwa”.

Premiera Dordogne w Xbox Game Pass

Zwiastun Dordogne

Dordogne to niezależna gra przygodowa z rozbudowaną narracją. Wcielamy się tu w postać niejakiej Mimi, która będzie musiała udać się na wspomnianą wcześniej „sentymentalną podróż do wspomnień z dzieciństwa”, aby „skonfrontować z nimi swoje dorosłe wybory i odkryć rodzinne sekrety”. To, co wyróżnia tę produkcję, to ręcznie malowane, piękne lokacje.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do gier

Kup Xbox Series S

Dordogne pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już dzisiaj, zapewne przed 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy to produkcja dla Was!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.