Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę! Artystyczna przygodówka zmierza do usługi

Xbox Game Pass

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że lada moment w Game Passie zadebiutuje FIFA 23. Z kolei dwa dni później świat obiegła informacja, iż ceniona polska gra również może niedługo trafić do abonamentu. Natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że wkrótce w Xbox Game Pass wyląduje jeszcze jedna produkcja – Dordogne.

Dordogne z premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun Dordogne

Dordogne to artystyczna narracyjna gra przygodowa. Główną bohaterką opowieści jest niejaka Mimi, a fabuła produkcji studia Umanimation koncentruje się na „konfrontowaniu swoich dorosłych wyborów z miłymi wspomnieniami z dzieciństwa, aby odkryć rodzinne sekrety”. Podczas zabawy przemierzymy wiele pięknych, ręcznie malowanych poziomów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z crossplayem

Premiera Dordogne odbędzie się 13 czerwca 2023 roku i wtedy też gra trafi od razu do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, next-genowych konsolach (Xbox Series X|S) oraz być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.