For Honor: Marching Fire Edition od dzisiaj w Xbox Game Pass

For Honor: Marching Fire Edition

Wczoraj z Xbox Game Pass wyleciało siedem gier z Resident Evil 7 na czele, ale nowy miesiąc dla odmiany rozpoczynamy od dobrych wieści. Otóż zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w usłudze Microsoftu ląduje For Honor: Marching Fire Edition. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

For Honor: Marching Fire Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun For Honor: Marching Fire

For Honor: Marching Fire Edition to edycja zawierająca podstawowe wydanie gry, a także tytułowy dodatek Marching Fire. Ta osadzona w średniowiecznych realiach produkcja oferuje kampanię fabularną, ale również rozgrywkę wieloosobową, w której można rywalizować z innymi graczami w wielu trybach.

For Honor: Marching Fire Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przeczytaj też: Najlepsze gry indie

Pod koniec warto wspomnieć, że dotychczas For Honor urzędowało już w Xbox Game Pass, ale w wersji standardowej. Dzisiaj podstawowe wydanie zostało zastąpione wersją z dodatkiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!