Koniec testów planu rodzinnego Xbox Game Pass! Usługa może wkrótce zadebiutować na całym świecie

Xbox Game Pass

Od dłuższego czasu w wybranych krajach trwały testy planu rodzinnego Xbox Game Pass. Dziś Microsoft poinformował natomiast, że wkrótce dobiegną one końca. Później przyjdzie czas na wyciągnięcie wniosków i przygotowanie końcowego wyglądu oferty.

Koniec testów Xbox Game Pass Friends & Family

Microsoft zaczął wysyłać osobom sprawdzającym plan rodzinny Xbox Game Pass powiadomienia o zakończeniu testów, co nastąpi 15 sierpnia 2023 roku. W swoim komunikacie firma poinformowała, że okres przedpremierowy usługi dobiega końca w celu zebrania wniosków i zbudowania oferty, którą będzie mogła wprowadzić na całym świecie.

Przypomnijmy, że Xbox Game Pass Friends & Family zezwala maksymalnie 5 osobom na korzystanie z jednej subskrypcji. W liczbę te wlicza się też naturalnie formalny właściciel abonamentu.

Z całą pewnością taki pomysł spowoduje, że zakup usługi stanie się dla wielu nieco bardziej opłacalny. Jeżeli zasugerujemy się cenami z Irlandii – jednego z krajów, gdzie testowano ten rodzaj subskrypcji – plan rodzinny Xbox Game Pass kosztowałby polskich użytkowników około 100 zł na miesiąc.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Xbox Series X

Być może po zakończeniu testów Xbox zdecyduje też, żeby Xbox Game Pass Friends & Family oferował jeszcze więcej benefitów. Obecnie jest on równoważny standardowemu abonamentowi Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.