Poznaliśmy cenę planu rodzinnego Xbox Game Pass. Microsoft pozytywnie zaskakuje!

Xbox Game Pass plan rodzinny

Wczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił plan rodzinny Xbox Game Pass. Wówczas poznaliśmy też pierwsze szczegóły o nowej wersji abonamentu, ale zabrakło kwestii, która interesuje zdecydowanie najwięcej osób. Mowa oczywiście o cenie, ale na szczęście dzisiaj wiemy już, czego się spodziewać.

REKLAMA

Cena Xbox Game Pass Family — Microsoft zaoferuje naprawdę korzystny plan rodzinny

Xbox Game Pass family plan is showing up as €21.99 per month in Ireland https://t.co/jvOu2d8cF0 pic.twitter.com/ZCDQtsTydj

— Tom Warren (@tomwarren) August 4, 2022

Xbox Game Pass family plan is showing up as €21.99 per month in Ireland https://t.co/jvOu2d8cF0 pic.twitter.com/ZCDQtsTydj

— Tom Warren (@tomwarren) August 4, 2022

Jak poinformował Tom Warren z redakcji The Verge, miesięczna cena planu rodzinnego Xbox Game Pass w Irlandii została ustalona na 21,99 euro. 30 dni subskrypcji Ultimate kosztuje w tym kraju 12,99 euro, a więc za możliwość dopisania do konta dodatkowych 4 członków rodziny Microsoft życzy sobie tylko 9 euro.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Polska cena planu rodzinnego Xbox Game Pass nie jest jeszcze znana, ale jeżeli Microsoft zdecyduje się na podobne proporcje jak w Irlandii, to możemy się spodziewać kwoty na poziomie ok. 100 zł za miesiąc. Nie da się ukryć, że byłoby to naprawdę korzystna opcja, choć na ten moment musimy czekać na oficjalne informacje od polskiego oddziału amerykańskiego giganta. Zamierzacie zainteresować się subskrypcją rodzinną? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!