Fuga: Melodies of Steel 2 zadebiutuje w Xbox Game Pass! Znamy datę premiery gry

Fuga Melodies of Steel 2

Wczoraj w Game Passie zadebiutowało ciepło przyjęte Hi-Fi Rush, natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że do subskrypcji wkrótce trafi kolejna ciekawie zapowiadająca się gra. Mowa oczywiście o tytułowym Fuga: Meldies of Steel 2. Data premiery gry przestała być tajemnicą.

REKLAMA

Data premiery Fuga: Melodies of Steel 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Fuga: Melodies of Steel 2

Fuga: Melodies of Steel 2 to turowa gra RPG, będąca sequelem do wydanego w 2021 roku pierwowzoru, który swoją drogą jest obecnie dostępny w Game Passie. Ponownie pokierujemy oddziałem dzieci, walczącym z pokładu czołgu. Naszym zadaniem będzie oswobodzenie uwięzionych przyjaciół.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Data premiery Fuga: Melodies of Steel 2 została ustalona na 11 maja 2023 roku. Oczywiście tego samego dnia gra zadebiutuje też w bibliotece Xbox Game Pass, gdzie będzie dostępna na PC, Xboxa One, konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może chmurę. Poza wymienionymi platformami produkcja pojawi się też na PS4 i PS5 oraz Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!