Garden Story od dzisiaj w Xbox Game Pass

Garden Story

Kilka dni temu do oferty Xbox Game Pass wpadły trzy gry z Road 96 na czele, natomiast dzisiaj w subskrypcji ląduje Garden Story. Nie jest to przesadnie znana produkcja, ale wygląda naprawdę przyzwoicie i na pewno zainteresuje niejednego abonenta.

Garden Story w Xbox Game Pass

Zwiastun Garden Story

Garden Story to pixel-artowe RPG, nieco podobne do Stardew Valley. Wcielamy się tu w postać sympatycznego winogrona imieniem Concord, którego zadaniem jest przede wszystkim rozwijanie swojej wioski. Mowa tu m.in. o doglądaniu upraw, wykonywaniu pomniejszych zadań i sporadycznej walce z potworami.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

Garden Story jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.