Going Under od dzisiaj w Xbox Game Pass

Going Under

Kilka dni temu pisaliśmy, że Going Under niedługo trafi do Xbox Game Pass. Ten dzień właśnie nadszedł, bo gra jest już dostępna w bibliotece usługi Microsoftu. To dopiero dobra wiadomość!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Going Under już w Xbox Game Pass

Zwiastun Going Under

Going Under to satyryczny dungeon crawler, w którym wcielamy się w postać stażystki przemierzającej nawiedzone ruiny nieudanych technologicznych startupów. Zadaniem protagonistki jest odnajdywanie wartościowych przedmiotów.

Wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate zainteresowani Going Under mogą już rozpocząć pobieranie. Gra jest dostępna na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze. A skoro przy chmurze jesteśmy, to warto wspomnieć, że wczoraj infrastruktura Xbox Cloud Gaming została zmodernizowana, a samo granie w chmurze stało się dostępne dla większego grona użytkowników. To idealny moment, by zainteresować się streamingiem.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia