Wielki hit od dzisiaj w Xbox Game Pass! Ponad 50 000 rewelacyjnych recenzji mówi samo za siebie

Xbox Game Pass

W połowie sierpnia Microsoft ujawnił kolejną porcję gier w Xbox Game Pass, także na początek września. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów – zgodnie z zapowiedzią – debiutuje wielki hit. Gra ma ponad 50 000 „przytłaczająco pozytywnych” recenzji na Steamie, co jest naprawdę sporym osiągnięciem.

GRIS od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun GRIS

GRIS to niezwykle wysoko oceniana platformówka 2D z artystycznym zamysłem. Główną bohaterką opowieści jest młoda dziewczyna, która dźwiga na plecach bolesny bagaż doświadczeń. W trakcie zabawy przemierzymy wiele surrealistycznych lokacji, rozwiążemy niemało zagadek i pokonamy sporo przeszkód.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł – jaki wybrać?

Kup Xbox Series X

GRIS jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.