Homestead Arcana zmierza do Xbox Game Pass. Zagramy w dniu premiery

Homestead Arcana

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiło polskie Shadow Warrior 3: Definitive Edition. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że z czasem do abonamentu Microsoftu zawita kolejna ciekawie zapowiadająca się gra. Mowa o Homestead Arcana.

REKLAMA

Homestead Arcana z premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun Homestead Arcana

Główną bohaterką Homestead Arcana jest wiedźma-rolniczka, będąca pionierką na obszarze spaczonym przez tajemniczą Miazmę. Zadaniem protagonistki jest uprawa roli (nierzadko wykorzystując do tego zaklęcia) i ogólna rozbudowa swojego gospodarstwa. Wraz z postępami w rozgrywce odkryjemy też tajemnice kryjącą się za losem, który dotknął będącą miejscem akcji krainę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ekonomiczne

Premiera Homestead Arcana odbędzie się w kwietniu 2023 roku, ale dokładnej daty jeszcze nie poznaliśmy. Wiemy za to, że od pierwszego dnia produkcja będzie dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!